ĮMONEI SUTEIKTAS FSC® GAMYBOS GRANDIES SERTIFIKATAS

Norime pasidalinti džiugia žinia, kad UAB „Homanit Lietuva“ suteiktas visame pasaulyje gerai atpažįstamas FSC® gamybos grandies sertifikatas.

Vertinimo auditą, kurio metu nuodugniai patikrintos įmonėje įdiegtos kontrolės sistemos ir jos pasirengimas įgyvendinti pasauliniu mastu patvirtintus standarto reikalavimus, atliko nepriklausomos akredituotos organizacijos „Preferred by Nature“ auditoriai.

Atsižvelgiant į vis didėjantį visuomenės susirūpinimą dėl miškų nykimo ir alinimo, nuo pat pradžių ypatingą dėmesį skyrėme medienos tiekimo grandinių atsekamumui ir betarpiškam bendradarbiavimui su miško savininkais ar valdytojais, pabrėždami tausojančio miškų naudojimo svarbą. Todėl natūralu, kad savo produkcijai gaminti pasirinkome medieną iš FSC sertifikuotų miškų.

Šiuo žingsniu skatinsime ne tik atsakingą medienos plaušų plokštės gamybą įmonėje, bet ir reikšmingai prisidėsime prie tvaraus miškų naudojimo bei ilgalaikės aplinkos gerovės puoselėjimo – išsaugant ar atkuriant aplinkosaugines miškų vertybes, gerbiant socialinius aspektus bei palaikant miškų ekonominį gyvybingumą.

Didžiuojamės tapę šios svarbios bendruomenės dalimi!